БЕРЕЗАНЬ. Священик провів бесіду із засудженими на тему суїциду

БЕРЕЗАНЬ. Священик провів бесіду із засудженими на тему суїцидуПродовжується співпраця між духовенством Березанського благочинія та керівництвом виправної колонії № 95 в м. Березані. Вже стали звичними щотижневі богослужіння в храмі всіх преподобних Києво-Печерських, який розташований на території виправного закладу. Священики беруть участь у різних освітянських та виховних заходах, які проводяться в колонії.

23 грудня 2015 року настоятель Софроніївської парафії м. Березань та Свято-Троїцької парафії с. Недра прот. Олександр Клименко на запрошення керівництва колонії в рамках проведення тижня профілактики суїциду провів бесіду з  засудженими на цю болючу тему. Переконаний, що храм, який височить своїми банями над всіма будівлями колонії  та зримий з будь-якої її точки і є найкращим місцем профілактики найрізноманітніших духовних чи душевних проблем. Надіємось,  так само тепер думають і учасники нашої бесіди.

БЕРЕЗАНЬ. Священик провів бесіду із засудженими на тему суїцидуБЕРЕЗАНЬ. Священик провів бесіду із засудженими на тему суїциду