1-ше БРОВАРСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. На Святки парафія с. Семиполки провела антиалкогольну кампаніюВ дні святкування Різдва Христового Свято-Троїцького парафія села Семиполки провела ряд святкових заходів у межах села. Святкування почалося різдвяним богослужінням у храмі, після якого почалося колядування. Перед вертепом у храмі Недільна школа виконала колядки: "Нова радість стала", "Дивна новина", "Божий син". Після чого хор храму обійшов будинки парафіян с. Семиполки прослявляючи новонароджене Немовля Господа Іісуса Христа.

Також в дні різдвяних і новорічних свят Свято-Троїцька парафія спільно з місцевою молодіжною организацією «Простір дії» провели акцію "За тверезе життя". А саме, по селу були розвішені креативні плакати з антиалкогольною пропогандою. Згідно статистики, Украина посідає перше місце в Європі серед молоді по вживанню алкоголю.

Ідея створити в Семиполках молодіжну громадську організацію «Простір дії» зародилася на початку 2013 р. Її мета – працювати на благо сільської громади та згуртувати довкола себе семиполківців. Напрямки діяльності організації: національно-патріотичне виховання молоді, культурно-просвітницька діяльність, організація молодіжного дозвілля, пропагування здорового способу життя, благодійність, захист довкілля, благоустрій села, підвищення рівня правової та фінансової грамотності населення. Молодіжна громадська організація «Простір дії» отримала схвалення і благословення настоятеля Свято-Троїцької парафії с. Семиполки прот. Миколая Леська, який активно з нею співпрацює. Гасло організації: "Самі творімо простір, в якому прагнемо жити!"

1-ше БРОВАРСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. На Святки парафія с. Семиполки провела антиалкогольну кампанію 1-ше БРОВАРСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. На Святки парафія с. Семиполки провела антиалкогольну кампанію

October 2019