Священники і парафіяни міста Березань відвідали Березанську виправну колонію

Священники і парафіяни міста Березань відвідали Березанську виправну колоніюУ неділю, 12 січня голова єпархіального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи архімандрит Анастасій (Пономаренко), священики та хор Благовіщенської церкви міста Березань відвідали Березанську виправну колонію №95.

В ці святкові дні віруючі мали чудову нагоду та можливість розділити радість про народженого Христа з засудженими, привітавши їх зі святом та виконавши різдвяні псальми та піснеспіви.  Атмосфера зустрічі, пісень та колядок торкнулася серця кожного присутнього, нагадавши про подію народження Христа, наповнило  душі благодатним миром, затишком та надією.

Також над одним засудженим було звершено Святе Таїнство Хрещення, яке відбулося в урочистій обстановці. У своїй промові священиком було висловлено побажання зберегти новим християнином отриману у Святому Таїнстві чистоту, триматися Святого Євангелія та виконувати заповіді Божі.

Всі отримали солодкі подарунки та добрий настрій.

Священники і парафіяни міста Березань відвідали Березанську виправну колоніюСвященники і парафіяни міста Березань відвідали Березанську виправну колонію

Священники і парафіяни міста Березань відвідали Березанську виправну колонію  Священники і парафіяни міста Березань відвідали Березанську виправну колонію

October 2019