На зібранні благочинних Бориспільської єпархії презентовано офіційний єпархіальний сайтСайт створено з благословення Керуючого єпархією Митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з метою висвітлення в мережі Інтернет офіційної інформації про життя Бориспільської єпархії Української Православної Церкви.

Адреса офіційного сайту єпархії - www.boryspil-eparchy.org.

Є також представництво єпархії у загальноцерковній мережі church.ua за адресою  www.boryspil.church.ua.

Привабливий дизайн та проста логічна структура сайту робить його доступним для кожного, хто цікавиться життям Бориспільської єпархії.

У першому розділі єпархіального сайту "Предстоятель" розміщується фото і біографія Блаженнішого Митрополита Володимира Предстоятеля Української Православної Церкви, до складу якої входить Бориспільська єпархія.

На зібранні благочинних Бориспільської єпархії презентовано офіційний єпархіальний сайтРозділ "Єпархія" містить інформацію про історію єпархії, біографію її правлячого архієрея митрополита Антонія, його труди, доповіді, виступи, бесіди, проповіді в аудіо-форматі.

Розділ "Документи" буде корисним священникам, співробітникам епархіальних чи парафіяльних структур.

Розділ "Благочиння" є по суті онлайн-довідником по всім парафіям і монастирям Бориспільської єпархії. Тут кожна парафія єпархії має свою сторінку з фотографією, історією та сучасним станом. Розробники великий акцент ставили на перелінковці матеріалів саме цього розділу. Зайшовши на сторінку парафії, відвідувач може перейти на сторінку про священика, або населеного пункту, де знаходиться храм, чи служить священик.

Функціонал сайту значно збільшений за рахнок програмних розробок російської медіакомпанії ORTOX (prihod.ru). Зокрема, розділ "Храми та монастирі" містить карту єпархії з точним позначенням місцезнаходження храму чи монастиря. Крім того, кожній парафії створено сайт-візитку в доменній зоні church.ua в тому числі і Бориспільській єпархії. При бажанні парафії зможуть самостійно займатися адмініструванням цих сайтів.

У розділі "Духовенство" розміщено список всього духовенства Бориспільської єпархії в алфавітному порядку. Тут кожному священнику уділено свою сторінку.

"Новини" на сайті розділені на дві категорії "Служіння архієрея" та "Життя парафій", що чітко відображено на головній сторінці.

Унікальним сервісом сайту є сервіс "Анонси", дякуючи якому, користувач може дізнатися про найближчі дні народження та тезоіменитства священнослужителів.

Редакція запрошує до співпраці православні сайти, та пропонує взаємне розміщення банерів, посилань.

Голова Інформаційно-просвітницького відділу Бориспільської єпархії УПЦ

ієрей Анатолій Слинько