Новини єпархії

Коли Господь втручається в наше життя, ми не можемо лишатися «сліпцями» — прот. Олександр Клименко в Неділю про сліпого

Коли Господь втручається в наше життя, ми не можемо лишатися «сліпцями» — прот. Олександр Клименко в Неділю про сліпогоКлірик Бориспільської єпархії протоієрей Олександр Клименко бере участь у медіапроєкті інформаційно-просвітницького відділу УПЦ. Пропонуємо Вашій увазі випуск, присвячений Неділі про сліпого.

Детальніше...

Об’єднання інвалідів просить допомогти у проведенні благодійної акції до Міжнародного дня захисту дітей (реквізити)

Об’єднання інвалідів просить допомогти у проведенні благодійної акції до Міжнародного дня захисту дітей (реквізити)Об’єднання інвалідів, що діє на території Бориспільської єпархії в с. Горбачівка Згурівського району, дякує всім, хто не лишились байдужими і підтримав акцію до Великодних свят.

Детальніше...

Питання віри, а не теми «на злобу дня» є стрижнем життя — прот. Олександр Клименко в Неділю про самарянку

Питання віри, а не теми «на злобу дня» є стрижнем життя — прот. Олександр Клименко в Неділю про самарянкуКлірик Бориспільської єпархії протоієрей Олександр Клименко бере участь у медіапроєкті інформаційно-просвітницького відділу УПЦ. Пропонуємо Вашій увазі випуск, присвячений Неділі про самарянку.

Детальніше...

Сімейний відділ єпархії записав відеопривітання з Міжнародним днем сім'ї

Сімейний відділ єпархії записав відеопривітання з Міжнародним днем сім'їВідділ у справах сім'ї Бориспільської єпархії до Міжнародного дня сім'ї, який щорічно відзначається 15 травня, створив цікавий відео проєкт. Співробітники відділу змонтували відеоролик за участю священників і парафіян із сім'ями в якому від учасників звучать привітання зі святом Міжнародного дня сім'ї.

Детальніше...

Керівник молодіжного відділу разом з головою Спілки ветеранів Другої світової війни привітали ветеранів Броварського району

Керівник молодіжного відділу разом з головою Спілки ветеранів Другої світової війни привітали ветеранів Броварського району11 травня 2020 року до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні керівник молодіжного відділу Бориспільської єпархії отець Максим Молотков разом з активною молоддю с. Світильня та головою Спілки ветеранів Другої світової війни Броварського району Брюховим Володимиром Яковичем привітали учасників тих страшних подій.

Детальніше...

Коли ми всіма покинуті, завжди є надія на Господа — прот. Олександр Клименко в Неділю про розслабленого

Коли ми всіма покинуті, завжди є надія на Господа — прот. Олександр Клименко в Неділю про розслабленогоКлірик Бориспільської єпархії протоієрей Олександр Клименко бере участь у медіапроєкті інформаційно-просвітницького відділу УПЦ. Пропонуємо Вашій увазі випуск, присвячений Неділі про розслабленого.

Детальніше...

У Баришівському благочинні духовенство відвідало ветеранів Другої світової війни

У Баришівському благочинні духовенство відвідало ветеранів Другої світової війниУ Баришівському благочинні настоятель храму на честь Успіння Богородиці смт Баришівка протоієрей Любомир Біляк, настоятель храму на честь Успіння Богородиці с.Морозівка протоієрей Миколай Брига та настоятель Свято-Троїцького храму с. Пасічна протоієрей Іоанн Омельчук передали від соціального  відділу вітання та близько 30-ти соціальних харчових наборів ветеранам Другої світової. Ветеранам було надзвичайно приємно за увагу і піклування зі сторони Церкви.

Детальніше...

Протоієрей Олександр Клименко піснею привітав з Днем Перемоги

Протоієрей Олександр Клименко піснею привітав з Днем ПеремогиСвященник Бориспільської єпархії, керівник єпархіального відділу "Церква і культура," переможець телевізійного шоу "Голос країни 2017" протоієрей Олександр Клименко взяв участь у записі пісні, присвяченої Дню Перемоги у Другій Світовій війні. Пісня звучатиме 9 травня на телеканалі КРТ.

Детальніше...

МОКРЕЦЬ. Молодіжний відділ єпархії організував серед духовенства Броварського району допомогу дитячому будинку

МОКРЕЦЬ. Молодіжний відділ єпархії організував серед духовенства Броварського району допомогу дитячому будинкуКерівник молодіжного відділу Бориспільської єпархії священник Максим Молотков разом з активною молоддю с. Світильня Броварського району вирішили допомогти дитячому будинку «Надія», який знаходиться у Мокреці. До благодійної акції «Частинка доброти для малої сироти», яка проходить у Бориспільській єпархії, долучились практично всі священники Броварського району. Найактивнішими учасниками стали благочинні Першого і Другого благочиннь протоієрей Олександр Левчук та протоієрей Іоанн Мисів.

Детальніше...

ПЕРЕЯСЛАВ. Співробітники сімейного відділу єпархії відвідали сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах

ПЕРЕЯСЛАВ. Співробітники сімейного відділу єпархії відвідали сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинахСпівробітники сімейного відділу єпархії, спільно з районним соціальним працівникам, передали від Свято-Михайлівського монастиря м. Переяслав продуктові набори та вироби для дитячої творчості (розвиваючі ігри). Допомога була роздана сім’ям які перебувають в складних життєвих обставинах та людям похилого віку. 

Детальніше...

Сторінка 1 із 41

May 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні новини