Новини єпархії

Не боятися і читати — о. Олександр Клименко у Неділю Іоанна Ліствичника розповідає про книгу преподобного

Не боятися і читати — о. Олександр Клименко у Неділю Іоанна Ліствичника розповідає про книгу преподобногоКлірик Бориспільської єпархії протоієрей Олександр Клименко бере участь у проєкті інформаційно-просвітницького відділу УПЦ «Великий піст: крок за кроком з отцем Олександром Клименком». Пропонуємо Вашій увазі черговий випуск, присвячений Неділі преподобного Іоанна Ліствичника.

Детальніше...

Великий піст з отцем Олександром Клименком: Радість, торжество та надія Хрестопоклонної Неділі

Великий піст з отцем Олександром Клименком: Радість, торжество та надія Хрестопоклонної НеділіКлірик Бориспільської єпархії протоієрей Олександр Клименко бере участь у проєкті інформаційно-просвітницького відділу УПЦ «Великий піст: крок за кроком з отцем Олександром Клименком». Пропонуємо Вашій увазі черговий випуск, присвячений Хрестопоклонній Неділі.

Детальніше...

Молитва Єфрема Сирина як кульмінація покаяння. Бесіда з архієпископом Феодосієм

Молитва Єфрема Сирина як кульмінація покаяння. Бесіда з архієпископом ФеодосіємЧервоною ниткою через весь Великий піст проходить молитва преподобного Єфрема Сирина. Про її значення, особливості та зміст, а також більш детально про суди Божі та людські, про канони, про їх встановлення та важливість дотримання Клірик Бориспільської єпархії протоієрей Олександр Клименко поговорить з архієпископом Боярським Феодосієм, вікарієм Київської Митрополії, головою Церковного суду Київської єпархії.

Детальніше...

Друга неділя Великого посту — свт. Григорія Палами. Чому? — відповідає ректор КДА

Друга неділя Великого посту — свт. Григорія Палами. Чому? — відповідає ректор КДАКлірик Бориспільської єпархії протоієрей Олександр Клименко бере участь у проєкті інформаційно-просвітницького відділу УПЦ «Великий піст: крок за кроком з отцем Олександром Клименком». Пропонуємо Вашій увазі черговий випуск за участю ректора Київських духовних шкіл єпископа Білгородського Сильвестра (Стойчева).

Детальніше...

Велике інтерв'ю з уставщиком Києво-Печерської Лаври архімандритом Полікарпом (Линенком)

Велике інтерв'ю з уставщиком Києво-Печерської Лаври архімандритом Полікарпом (Линенком)Клірик Бориспільської єпархії протоієрей Олександр Клименко бере участь у проєкті інформаційно-просвітницького відділу УПЦ «Великий піст: крок за кроком з отцем Олександром Клименком». Пропонуємо Вашій увазі черговий випуск, в якому ви побачите велике інтерв'ю з уставщиком Києво-Печерської Лаври архімандритом Полікарпом (Линенком). 

Детальніше...

Цими днями мільйони душ будуть чекати молитви за них — о. Олександр Клименко про поминання спочилих

Цими днями мільйони душ будуть чекати молитви за них — о. Олександр Клименко про поминання спочилихКлірик Бориспільської єпархії протоієрей Олександр Клименко бере участь у проєкті інформаційно-просвітницького відділу УПЦ «Великий піст: крок за кроком з отцем Олександром Клименком». Пропонуємо Вашій увазі черговий випуск, присвячений поминанню спочилих.

Детальніше...

Бесіда з митрополитом Варсонофієм про Торжество Православ’я — у Вселенській Церкві та Вінницькій єпархії

Бесіда з митрополитом Варсонофієм про Торжество Православ’я — у Вселенській Церкві та Вінницькій єпархіїКлірик Бориспільської єпархії протоієрей Олександр Клименко бере участь у проєкті інформаційно-просвітницького відділу УПЦ «Великий піст: крок за кроком з отцем Олександром Клименком». Пропонуємо Вашій увазі черговий випуск за участю Митрополита Вінницького і Барського Варсонофія.

Детальніше...

«В піст головне — не їсти один одного» — бесіда про добро, зло та не пройдений тест на милосердя

«В піст головне — не їсти один одного» — бесіда про добро, зло та не пройдений тест на милосердяКлірик Бориспільської єпархії протоієрей Олександр Клименко бере участь у проєкті інформаційно-просвітницького відділу УПЦ «Великий піст: крок за кроком з отцем Олександром Клименком». Пропонуємо Вашій увазі черговий випуск за участю глави Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань протоієрея Владислава Діханова.

Детальніше...

Великий піст з отцем Олександром Клименком. Великий покаянний канон — радостетворна печаль (відео)

Великий піст з отцем Олександром Клименком. Великий покаянний канон — радостетворна печаль (відео)Клірик Бориспільської єпархії протоієрей Олександр Клименко бере участь у проєкті інформаційно-просвітницького відділу УПЦ «Великий піст: крок за кроком з отцем Олександром Клименком». Пропонуємо Вашій увазі третій випуск, присвячений  Великому покаянному канону

Детальніше...

Великий піст з отцем Олександром Клименком. Перша седмиця: задати та зберегти молитовний настрій (відео)

Великий піст з отцем Олександром Клименком. Перша седмиця: задати та зберегти молитовний настрій (відео)Клірик Бориспільської єпархії протоієрей Олександр Клименко бере участь у проєкті інформаційно-просвітницького відділу УПЦ «Великий піст: крок за кроком з отцем Олександром Клименком». Пропонуємо Вашій увазі другий випуск, присвячений  Першій седмиці

Детальніше...

Сторінка 1 із 38

March 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Останні новини