Новини єпархії

ТРЕБУХІВ. Відбулася спроба силового захоплення Покровського храму

ТРЕБУХІВ. Відбулася спроба силового захоплення Покровського храму7 лютого, 2023 року відбулася спроба силового захоплення Покровського храму с. Требухів Бориспільської єпархії Української Православної Церкви активістами «ПЦУ».

Детальніше...

Священники єпархії передали допомогу до Бориспільської виправної колонії

Священники єпархії передали допомогу до Бориспільської виправної колонії5 січня 2023 року, з благословіння Високопреосвященнійшого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, голова єпархіального відділу по взаємодії з пенітенціарними установами протоієрей Андрій Олійник та настоятель храму святих апостолів Петра і Павла  в с.Петропавлівське протоієрей Василій Бринзей відвідали Бориспільську виправну колонію 119, яка знаходиться в с. Мартусівка, Бориспільського району, Київської області.

Детальніше...

БЕРЕЗАНЬ. Благочиння передало гуманітарну допомогу до Святогірської Лаври.

БЕРЕЗАНЬ. Благочиння передало гуманітарну допомогу до Святогірської Лаври. З 22 по 24 листопада 2022 року настоятель Архангело-Михайлівського храму міста Березані протоієрей Сергій Таран доставив до Свято-Успенської Святогірської Лаври гуманітарну допомогу, зібрану віруючими Березанського благочиння.

Детальніше...

Секретар Бориспільської єпархії супроводжував гуманітарний допомогу для Святогірської Лаври.

Секретар Бориспільської єпархії супроводжував гуманітарний допомогу для Святогірської Лаври.   11 листопада 2022 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у Свято-Успенську Святогірську Лавру доставлено гуманітарну допомогу від прихожан та духовенства Київської єпархії.

Детальніше...

Баришівське благочиння передало допомогу військовим

 Баришівське благочиння передало допомогу військовим10 листопада, з благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія благочинний Баришівського благочиння протоієрей Любомир Біляк передав допомогу від благочиння українським військовим на передову.

Детальніше...

ПЕРЕЯСЛАВ. Спроба захоплення прибічниками «ПЦУ» храму на честь святих Бориса і Гліба.

ПЕРЕЯСЛАВ. Спроба захоплення прибічниками «ПЦУ» храму на честь святих Бориса і Гліба.05 листопада 2022 року приблизно о 5 год. 15 хвилин, активісти «ПЦУ» на чолі зі своїм «священиком» Сергієм Лущаком, прийшли до храму Бориса і Гліба Української Православної Церкви в місті Переяслав та почали зрізати замки, щоб проникнути у приміщення храму та фактично захопити його.

Детальніше...

Відбулася лекція вченого секретаря КДАіС на Катехізаторських курсах для дорослих при Свято-Благовіщенському храмі Березані.

Відбулася лекція вченого секретаря КДАіС на Катехізаторських курсах для дорослих при Свято-Благовіщенському храмі Березані.25 вересня цього року у неділю ввечері у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані вечірню зі співом акафісту Пресвятій Богородиці звершив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко).

Детальніше...

Розпочалися заняття на Катехізаторських курсах для дорослих при Свято-Благовіщенському храмі міста Березані.

Розпочалися заняття на Катехізаторських курсах для дорослих при Свято-Благовіщенському храмі міста Березані. 11 вересня цього року ввечері після вечірні із акафістом у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані розпочалися перші заняття на Катехізаторських курсах для дорослих. Катехізаторські заняття пр  храмі проходять із 2014 року. 

Детальніше...

Оголошується набір на Православно-катехізаторські курси імені свт. Петра Могили, що діють при КДАіС

Оголошується набір на Православно-катехізаторські курси імені свт. Петра Могили, що діють при КДАіСЗ благословення ректора Київської духовної академії і семінарії архієпископа Білогородського Сильвестра, Православно-катехізаторські курси імені святителя Петра Могили проводять набір на навчання. Вступати на курси можуть віряни Української Православної Церкви.

Детальніше...

Священник УПЦ здав свою кров для українців.

Священник УПЦ здав свою кров для українців.

Священик Бориспільскої Епархії УПЦ прийняв участь у заході  зі здачі донорської крові у КНП «Київський міський центр крові»

Детальніше...

Сторінка 1 із 46