Новини єпархії

Отець Олександр Клименко разом із матушкою взяли участь у радіопередачі "Сімейна консультація"

Отець Олександр Клименко разом із матушкою взяли участь у радіопередачі Священик Бориспільської єпархії, керівник єпархіального відділу "Церква і культура," переможець телевізійного шоу "Голос країни 2017" протоієрей Олександр Клименко разом із дружиною, матушкою Світланою, взяли участь у радіопередачі "Сімейна консультація". Духовно-просвітницький проект діє на базі ТРК «Еммануїл».

Детальніше...

Протоієрей Олександр Клименко виступив перед аудиторією наймасштабнішої медичної конференції

Протоієрей Олександр Клименко виступив перед аудиторією наймасштабнішої медичної конференції13 жовтня 2019 року у Центрі культури та мистецтв КПІ проходила наймасштабніша медична конференція MMModernization, у якій взяли участь 3000 студентів, 22 спікери, які зібралися, щоб поговорити про те, якою буде медицина протягом наступних 5 років.

Детальніше...

Протоієрей Олександр Клименко отримав нагороди Міжнародного фестивалю православного кіно «Покров»

Протоієрей Олександр Клименко отримав нагороди Міжнародного фестивалю православного кіно «Покров»Під час проведення XVІI Міжнародного фестивалю православного кіно «Покров» в київському «Будинку кіно» протоієрея Олександра Клименка керівника єпархіального відділу "Церква і культура", переможеця телевізійного шоу "Голос країни 2017" нагороджено відзнакою "За особистий творчий внесок в розвиток православної культури і утвердження християнських ідеалів" та відзнакою "Кращому ведучому тв проекту" за участь у документальному фільмі "Небесна України". 

Детальніше...

До кафедрального собору в Борисполі завітала православна молодь із Запоріжської єпархії

До кафедрального собору в Борисполі завітала православна молодь із Запоріжської єпархії11 жовтня 2019 року, до Свято-Покровського кафедрального собору м. Бориспіль завітала православна молодь із Запоріжської єпархії. Молодь та діти не просто є учнями недільних шкіл та активними діячами православного руху, але й ще і професійні спортсмени.

Детальніше...

Керівник військового єпархіального відділу взяв участь у щорічних зборах військових священників

Керівник військового єпархіального відділу взяв участь у щорічних зборах військових священниківЗ благословення Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви 23-25 вересня на території Миколаївської єпархії, в м. Очаків проходили щорічні збори військових священиків УПЦ, в яких взяв участь голова відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями протоієрей Володимир Гонтар.

Детальніше...

БРОВАРИ. Відбувся молебень перед початком занять на катехізаторських курсах

БРОВАРИ. Відбувся молебень перед початком занять на катехізаторських курсахЗ благословення митрополита Бориспільського та Броварського Антонія, продовжують свою роботу богословські курси. 17 вересня 2019 року в соборі на честь святих апостолів Петра і Павла у місті Бровари відбувся молебень перед початком занять на катехізаторських курсах. 

Детальніше...

Вшосте розпочалися заняття на катехізаторських курсах для дорослих у Березані

Вшосте розпочалися заняття на катехізаторських курсах для дорослих у БерезаніКатехізаторські курси для дорослих при Свято-Благовіщенському храмі в Березані діють протягом п’яти років. 08 вересня цього року розпочався 6-ий рік занять.

Детальніше...

Військове паломництво до Святої Гори Грабарки в Польщі

Військове паломництво до Святої Гори Грабарки в ПольщіЗ 18 по 20 серпня 2019 року, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія, та на запрошення архієпископа Вроцлавського і Щецинського Георгія, військові священики УПЦ прийняли участь у міжнародному військовому паломництві до Святої Гори Грабарки, яке було організовано православним ординаріатом Війська Польського сумісно з Міністерством оборони Республіки Польща.

Детальніше...

Молодіжний відділ єпархії організував для молоді насичений літній відпочинок зі стрибками з парашутом

Молодіжний відділ єпархії організував для молоді насичений літній відпочинок зі стрибками  з парашутомЦікавий та насичений літній відпочинок організував для молоді Бориспільської єпархії керівник молодіжного відділу ієрей Максим Молотков у співпраці з молодіжним відділом Тульчинської єпархії Української Православної Церкви, який очолює протоієрей Василій Гончарук. 

Детальніше...

Молодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFEST

Молодіжний відділ єпархії взяв участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFESTМолодь Бориспільської єпархії взяла участь у Всеукраїнському молодіжному православному фестивалі ORTHOFEST, що з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія проходить другий рік поспіль на базі ДСНС України в Конча-Заспі Київської області. Організатором є керівник Синодального молодіжного відділу УПЦ архієпископ Обухівський Іона (Черепанов). 

Детальніше...

Сторінка 1 із 35

October 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Останні новини