Керуючий справами УПЦ освятив відреставрований храм в ім'я Георгія Побідоносця Покровського храмового комплексу на Оболоні13 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, керуючий справами УПЦ  митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Всенічне бдіння у нижньому храмі Покровського храму в Оболонському районі м. Києва.

Його Високопреосвященству співслужив єпископ Боярський Феодосій; глава Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба, секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, настоятель собору протоієрей Миколай Терещук, благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук та духовенство благочиння.

Після Всенічного бдіння, митрополит Антоній, з благословення Блаженніш Митрополита Київського і всієї України Володимира, звершив освячення відреставрованого храму на честь великомученика Георгія Побідоносця на території  храмового комплексу.

Наприкінці богослужіння  владика Антоній привітав усіх парафіян зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та подякував настоятелю собору протоієрею Миколаю Терещуку за труди, які він покладає на розвиток парафії.

Сайт КДАіС

March 2024