Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з міським головою Борисполя2 жовтня, в Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, керуючий справами Української Православної Церкви зустрівся з Бориспільським міським головою А.С. Федорчуком.

На зустрічі також були присутні секретар Київської єпархії протоієрей Константин Пилипчук та благочинний Бориспільської єпархії протоієрей Георгій Носач.

В ході зустрічі обговорювалися актуальні питання духовно-культурного життя міста, зокрема, реалізації спільних проектів Церкви та держави з підвищення моралі та соціальної свідомості серед жителів.