На свято Хрестовоздвиження керуючий Бориспільською єпархією відправив літургію у лаврському храмі Різдва Богородиці27 вересня, на свято Воздвиження Хреста Господнього, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відправив Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Києво-Печерської лаври.

Його Високопреосвященству співслужили: глава Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба, секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані. За богослужінням молилися студенти КДАіС.

Наприкінці богослужіння владика Антоній привітав усіх з двонадесятим святом Хрестовоздвиження.

За матеріалами сайту КДАіС