45-ліття секретаря Бориспільської єпархії архієпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія (Пилипчука).10 червня, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію у столичному Покровському храмі на Пріорці з нагоди  45-ліття настоятеля храму, секретаря Бориспільської єпархії архієпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія (Пилипчука).

Його Високопреосвященству співслужили архієреї УПЦ, секретар по місту Києву протоієрей Віктор Іващук та гості в священному сані.

За богослужінням молились про мир в Україні.

Після Літургії Архіпастир привітав ювіляра з ювілеєм та закликав на всіх Боже благословіння.