День пам'яті священномученика Назарія Кутаїського.

День пам'яті священномученика Назарія Кутаїського.23 жовтня 2023 року в день пам'яті священномученика Назарія, митрополита Кутаїського, та всіх святих, що в землі Волинській просяяли, у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані Божественну Літургію завершив митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

 

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Березанського округу та настоятель храму архімандрит Назарій (Омеляненко), благочинний Козелецького округу Чернігівської єпархії протоієрей Михаїл Терещенко, благочинний І Броварського округу протоієрей Олександр Левчук, благочинний ІІ Бориспільського округу архімандрит Феогност (Юраш), голова інформаційного відділу Ніжинської єпархії архімандрит Афанасій (Дьяков), благочинний академічного храму Різдва Пресвятої Богородиці Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Досифей (Михайлюк), духовенство благочиння та гості у священному сані.  

За богослужінням співали Молодіжний хор під керівництвом диякона Арсенія Прокопенка та Кліросний хор під керівництвом Ольги Ганжи.  

На малому вході за заслуги перед Православною Церквою митрополит Антоній нагородив настоятеля Свято-Покровського храму села Поділля протоієрея Олександра Губенка правом служіння Божественної Літургії із відкритими Царськими Вратами до молитви "Отче наш" та настоятеля Архангело-Михайлівського храму міста Березані протоієрея Сергія Тарана правом служіння Божественної Літургії із відкритими Царськими Вратами до Херувимської пісні.

Після читання Слова Божого Його Високопреосвященство виголосив проповідь про значення страждань і правди Божої у житті християнина.

За Літургією помолились за припинення війни та мир в Україні, за українське військо та волонтерів, за лікарів та вимушених переселенців.  

Після запричасного віршу проповідь виголосив настоятель Свято-Софроніївського храму міста Березані протоієрей Олександр Клименко.  

По закінченні богослужіння владика Антоній привітав архімандрита Назарія із тезоіменитством та подарував ікону.

ФОТО