Радониця

Радониця25 квітня 2023 року, на Радоницю, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в Академічному храмі Різдва Божої Матері.

Високопреосвященнішому владиці співслужили викладачі і студенти КДАіС.

Богослужіння супроводжував хор вихованок Городоцького духовного училища.

За богослужінням також молились викладачі, студенти і вихованці КДАіС, парафіяни храму, паломники Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а також віряни, які знайшли прихисток в Київських духовних школах.

Після Літургії була відслужена панахида, на якій усі присутні мали змогу помолитися за спокій душ померлих вірних, українських військовослужбовців та мирних жителів, які загинули під час війни Росії проти України.

Насамкінець, владика Антоній звернувся до присутніх з архіпастирським словом, у якому зазначив, що Радониця є днем, коли ми згадуємо наших померлих і молимося за них.

Також Його Високопреосвященство зазначив, що померлі рідні і близькі завжди залишаються з нами у нашій пам’яті та у наших молитвах.