Говіння духовенства І-го та ІІ-го Бориспільських благочинь

Говіння духовенства І-го та ІІ-го Бориспільських благочинь27 березня, у понеділок 5-ї седмиці Великого посту, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь Святого Архістратига Михаїла с.Проців, Бориспільського району.

Перед початком Літургії відбулася загальна сповідь духовенства І-го та ІІ-го Бориспільських благочинь, після чого кожен причастився Святих Христових Таїн.

Високопреосвященнійшому владиці співслужили настоятель храму, благочинний ІІ-го Бориспільського благочиння архімандрит Феогност (Юраш), благочинний І-го Бориспільського благочиння протоієрей Олександр Бондар,  благочинний Березанського благочиння архімандрит Назарій (Омельяненко) та священники Бориспільських благочинь.

Під час Літургії були піднесені молитви про мир в Україні.

За літургією було звершено дияконську хіротонію над кліриком єпархії Романом Козел.

Наприкінці богослужіння було звершено чин славлення.

Після відпусту владика Антоній привітав паству зі святом, архімантрита Феогноста з Днем Небесного Покровителя та закликав на усіх Боже благословення.