Члени Священного Синоду УПЦ прибули до Офісу Президента України

Члени Священного Синоду УПЦ прибули до Офісу Президента України Члени Священного Синоду Української Православної Церкви на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм прибули до Офісу Президента України з метою донести до керівництва держави позицію Української Православної Церкви.

 

Голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент: «Члени Священного Синоду написали звернення до Президента Володимира Зеленського і хочуть йому особисто пояснити ситуацію, яка вона є насправді. Ми прийшли, щоб донести до Президента позицію не лише членів Священного Синоду, а й мільйонів віруючих УПЦ. Ми вважаємо, що Президенту не доносять правдивої інформації про УПЦ. Судячи з тих заяв, які лунали, інформація про УПЦ спотворюється та створюється неправдивий образ наших вірян. Ми завжди виступали за конструктив, прагнули, щоб розвивалися стосунки між Державою та УПЦ. Такий діалог — це важливий аспект, який пов’язаний з розвитком громадянського суспільства».  

Владика розповів про величезну допомогу ЗСУ та для усіх потребуючих під час війни. В першу чергу, підкреслив ієрарх УПЦ, потрібно віддати шану захисникам і захисницям – віруючим УПЦ, які сьогодні боронять нашу Батьківщину від військової агресії, а дехто з них поклав життя за свою Державу.  «Українська Православна Церква – це Церква патріотів, Церква Українського народу, не потрібно відгороджуватися парканами від громадян України.

Віруючі УПЦ заслуговують на те, щоб вони були почуті, і щоб держава не ставилася до них як до людей другого ґатунку, щоб не було ворожнечі у суспільстві.

Хочеться сподіватися, що очільники нашої Держави зможуть не лише почути, але й побачити конкретні справи, які віряни щоденно здійснюють для своєї Батьківщини».

ФОТО