Свято Обрізання Господнього

Свято Обрізання Господнього14 січня 2023 року, у день свята Обрізання Господнього, пам’яті святителя Василія Великого та святителя Афанасія Полтавського, єпископа Могилевського, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері була звершена урочиста Божественна літургія.

Богослужіння звершили Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній та проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій.

Богослужбові піснеспіви виконував хор Київської духовної академії під управлінням регента архімандрита Леонтія (Тупкало).

Після читання Святого Євангелія проповідь виголосив викладач архімандрит Афанасій (Стрельцов).

Наприкінці богослужіння архіпастирі та духовенство звершили чин славління, митрополит Антоній звернувся до присутніх зі словами архіпастирських настанов, привітав зі святом та закликав на усіх Боже благословення.