Неділя після Різдва Христового

Неділя після Різдва Христового8 січня, у другий день величного свята Різдва Христового, день пам’яті собору Пресвятої Богородиці, Божественну літургію в Свято-Покровському кафедральному соборі міста Бориспіль звершив митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили:  єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій, настоятель собору протоієрей Олександр, благочинні єпархії та клірики Собору.

В кінці літургії,  вихованці недільної школи та  архієрейський хор прославили у  Різдвяних колядках Богомладенця Христа.

По закінчені, архіпастир привітав  всіх прихожан зі святом Різдва Христового та вручив святкові подарунки!