Неділя 2-га після П’ятидесятниці.

Неділя 2-га після П’ятидесятниці.26 червня 2022 року, у Неділю 2-гу після П’ятидесятниці, день пам’яті всіх святих, у землі Руській просіявших, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у домовому Свято-Троїцькому храмі при резиденції Предстоятеля у Пантелеймонівському жіночому монастирі (Феофанії).

Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Банченський Лонгін, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк та єпископ Герцаївський Силуан. За богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь напоумив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

ФОТО: