Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у відкритті виставки «Українська Православна Церква: молитва за Батьківщину. До 30-річчя Незалежності України»

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у відкритті виставки «Українська Православна Церква: молитва за Батьківщину. До 30-річчя Незалежності України»1 вересня 2021 року в Києво-Печерській Лаврі відкрилася виставка «Українська Православна Церква: молитва за Батьківщину. До 30-річчя Незалежності України». 

Організатори виставки: Київська духовна академія, Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Синодальний відділ УПЦ «Церква і культура». 

Експозиція розкриває роль Церкви в доленосному процесі державотворення України, подвиг її молитви за Батьківщину. Відкрив виставку Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Організаторами виступили Київська духовна академія і семінарія, Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Синодальний відділ Української Православної Церкви «Церква і культура».

Також на відкриті виставки були присутні намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел; керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф; голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент; єпископ Баришівський Віктор; ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр; проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій; єпископ Ірпінський Лавр; єпископ Бородянський Марк, а також духовенство, викладачі та вихованці Київських духовних шкіл, співробітники Лаврського заповідника, парафіяни, представники громадськості.

Експозиція розкриває роль Церкви в доленосному процесі державотворення України, подвиг її молитви за Батьківщину. Виставка має декілька тематичних розділів: «Предстоятельське служіння», «Торжество Православ’я», «Церква і суспільство», «Етнічне розмаїття України», «Церква і молодь», «Діти – наше майбутнє», «Церква і культура», «Благодійність Церкви» тощо.

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у відкритті виставки «Українська Православна Церква: молитва за Батьківщину. До 30-річчя Незалежності України»