Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з групою сербських журналістів28 липня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з групою сербських журналістів – представників світських та церковних ЗМІ, які прибули до України для висвітлення урочистостей з нагоди святкування 1033-ліття Хрещення Київської Русі.

Зокрема, журналісти представляли наступні сербські ЗМІ: газету «Печат» і «Вечерние новости», а також прес-службу Сербського Патріархату та церковний телеканал «Храм». Під час зустрічі журналісти цікавилися питаннями церковно-державних та міжконфесійних стосунків в Україні, а також внутрішнім та зовнішнім життям Української Православної Церкви.

У зустрічі взяли участь заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич та співробітник Відділу С. М. Бортник.