Митополит Антоній зустрівся з Патріархом Грузинським Ілією ІІ

Митополит Антоній зустрівся з Патріархом Грузинським Ілією ІІ7 червня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся у Тбілісі зі Святійшим Патріархом Грузинським Ілією ІІ. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт ВЗЦЗ.

Митрополита Антонія супроводжував заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич. На зустрічі також були присутні клірики УПЦ протодиякон Вадим Новінський і протодиякон Олексій Пертін.

З грузинської сторони в зустрічі взяли участь: місцеблюститель Патріаршого престолу митрополит Сенакський і Чхоротскуйський Шио, голова Іноземного Відділу Грузинської Патріархії митрополит Зугдідський і Цаїшський Герасим, митрополит Ахалційський і Тао-Кларджетський Феодор, митрополит Горійський Андрій, співробітники Патріархії.

Під час зустрічі, яка пройшла в братній і теплій атмосфері, митрополит Антоній повідомив Патріарха Грузії про реальний стан справ в українському Православ’ї. Були обговорені шляхи подальшої співпраці між Українською і Грузинською Православними Церквами.

Після зустрічі з Патріархом відбулася окрема зустріч з місцеблюстителем Патріаршого престолу митрополитом Сенакським і Чхоротскуйським Шио.

March 2024