У Великий понеділок митрополит Бориспільський і Броварський Антоній удостоїв богослужбових нагород духовенство єпархії26 квітня 2021 року, Великий понеділок, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Літургію Передосвячених Дарів в Свято-Покровському кафедральному соборі м. Бориспіль.

Його Високопреосвященству співслужили - секретар Бориспільської єпархії, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурвський Амвросій, благочинні та духовенство єпархії.

Під час літургії, на Малому вході, митрополит Антоній удостоїв богослужбових нагород духовенство Бориспільської єпархії.

Після богослужіння митрополит Антоній звернувся до пастви з вітальним словом.