Благовіщення Пресвятої Богородиці

Благовіщення Пресвятої Богородиці7 квітня 2021 року, у день Благовіщення Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у домовому Свято-Троїцькому храмі при резиденції Предстоятеля у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі (Феофанії). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Ірпінський Лавр та єпископ Бородянський Марк.

За богослужінням піднесли особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу, про одужання хворих та допомогу Божу лікарям.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію випускника Київської духовної академії Юрія Капітанюка.

Після Літургії священнослужителі на чолі з Предстоятелем звершили чин славлення перед іконою свята Благовіщення Пресвятої Богородиці.

 Благовіщення Пресвятої БогородиціБлаговіщення Пресвятої БогородиціБлаговіщення Пресвятої БогородиціБлаговіщення Пресвятої БогородиціБлаговіщення Пресвятої БогородиціБлаговіщення Пресвятої БогородиціБлаговіщення Пресвятої БогородиціБлаговіщення Пресвятої БогородиціБлаговіщення Пресвятої БогородиціБлаговіщення Пресвятої БогородиціБлаговіщення Пресвятої БогородиціБлаговіщення Пресвятої Богородиці