День пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання Господнього

День пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання Господнього14 січня 2021 року, в день пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання Господнього з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Вознесенському жіночому монастирі в с. Чумалево Закарпатської області.

Його Високопреосвященству співслужили: вікарій Хустськї єпархії єпископ Угольський Симеон, вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій та  духовенство монастиря.

Під час богослужіння митрополит Антоній возніс молитву про мир в Україні.

Після закінчення богослужіння митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом та привітав усіх зі святом. 

Напередодні, в цьому ж монастирі звершив Всенічне богослужіння, за яким молився митрополит Хустський і Виноградівський Марк.

День пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання ГосподньогоДень пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання ГосподньогоДень пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання ГосподньогоДень пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання ГосподньогоДень пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання ГосподньогоДень пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання ГосподньогоДень пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання ГосподньогоДень пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання ГосподньогоДень пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання ГосподньогоДень пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання ГосподньогоДень пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання ГосподньогоДень пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання ГосподньогоДень пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання ГосподньогоДень пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання ГосподньогоДень пам'яті святителя Василія Великого та свята Обзрізання Господнього