День пам’яті святителя Миколая Чудотворця

День пам’яті святителя Миколая Чудотворця19 грудня 2020 року, у день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію з нагоди престольного свята у Свято-Миколаївському соборі Покровського жіночого монастиря столиці.

Предстоятелю співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Вишневський Спиридон, єпископ Бородянський Марк, духовенство монастиря та гості у священному сані. За богослужінням молилась настоятелька Свято-Покровського монастиря ігуменя Калісфенія та сестри обителі.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир розповів вірянам про життя святителя Миколая та поділився історією сучасного чуда, яке звершив святий, щоб вберегти православного християнина від єресі молокан.

За богослужінням піднесли особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу, про лікарів та хворих.

За Літургією Предстоятель звершив дияконську хіротонію клірика Голосієвського благочиння Києва Олександра Коцурака.

Священнослужителі звершили чин славлення перед іконою святителя Миколая Чудотворця.