Неділя 33-та після П'ятидесятниці

Неділя 33-та після П'ятидесятниці2 лютого 2020 року, в Неділю 33-тю після П'ятидесятниці, з благословенная Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь святої мучениці Людмили Чешської в м. Прага (Чехія).

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужив митрополит Барнаульський і Алтайський Сергій та духовенство храму.