Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з секретарем Празької єпархії

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з секретарем Празької єпархії19 листопада 2019 року, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з секретарем Празької єпархії протоієреєм Стефаном Логойдою (Православна Церква Чеських земель і Словаччини) і представниками спільноти св. муч. Людмили, княгині Чеської - Мартіном Грдлічкою та Мирославою Яніцатовою.

У зустрічі також взяв участь співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ священик Віталій Горзов.

Гості з Чехії розповіли митрополиту Антонію про майбутнє святкування 1100-річчя з дня мученицької кончини святої Людмили Чеської, яке планується на вересень 2021 року і запросили владику Антонія взяти участь у торжествах.

У свою чергу митрополит Антоній подякував гостям за запрошення і розповів про те, що в Українській Православній Церкві є багато храмів на честь святої мучениці Людмилі.

 Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з секретарем Празької єпархіїМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з секретарем Празької єпархіїМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з секретарем Празької єпархіїМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з секретарем Празької єпархіїМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з секретарем Празької єпархіїМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з секретарем Празької єпархії