Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у Хресному ході на честь 25-річчя Хустської єпархії

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у Хресному ході на честь 25-річчя Хустської єпархії25 серпня  2019 року в м. Хуст відбувся велелюдний традиційний Хресний хід, приурочений цього року до 25-річчя Хустської єпархії. В урочистостях взяли участь шість архієреїв, священство і віряни Української Православної Церкви, які пройшли з молитвою вулицями міста.

«Вперше в історії Хресного ходу учасниками були шість архієреїв Української Православної Церкви», — зазначили в Хустській єпархії. Зокрема молитовну ходу очолювали митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Згурівський Амвросій, єпископ Угольський Симеон.

На перехрестях вулиць ієрархи УПЦ благословляли всіх людей святим хрестом та окропляли святою водою. Молитовний дух і настрій поніс у своєму серці кожен учасник молитовної ходи.

По завершенні Хресного ходу митрополит Марк подякував владикам, священнослужителям і всім учасникам молитовної ходи за соборну молитву.

 Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у Хресному ході на честь 25-річчя Хустської єпархіїМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у Хресному ході на честь 25-річчя Хустської єпархіїМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у Хресному ході на честь 25-річчя Хустської єпархіїМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у Хресному ході на честь 25-річчя Хустської єпархіїМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у Хресному ході на честь 25-річчя Хустської єпархіїМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у Хресному ході на честь 25-річчя Хустської єпархіїМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у Хресному ході на честь 25-річчя Хустської єпархіїМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у Хресному ході на честь 25-річчя Хустської єпархіїМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у Хресному ході на честь 25-річчя Хустської єпархіїМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у Хресному ході на честь 25-річчя Хустської єпархіїМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у Хресному ході на честь 25-річчя Хустської єпархіїМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у Хресному ході на честь 25-річчя Хустської єпархії