День Святого Духа

День Святого Духа17 червня 2019 року, в день Святого Духа, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Боярський Феодосій, єпископ Баришівський Віктор, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Згурівський Амвросій, а також батьки випускників КДАіС та братія Лаври у священному сані.

Під час малого входу Блаженніший владика удостоїв випускників Київських духовних шкіл богослужбових нагород.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив священницьку хіротонію над випускником 2 курсу магістратури Київської духовної академії дияконом Сергієм Благою.

На завершення богослужіння було звершено чин славлення. Після чого ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр виголосив привітання випускникам і запросив до слова Предстоятеля.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до присутніх зі словом настанови. Архіпастир закликав випускників втілювати в життя отримані за роки навчання знання і постійно духовно вдосконалюватися.

Потім було вручено дипломи випускникам аспірантури, магістратури і бакалаврату Київської духовної академії і семінарії.

March 2024