Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа

Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа19 січня 2019 року, у день Святого Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр та духовенство монастиря.

Після читання святкового зачала Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді. Блаженніший Владика розповів про значення свята Богоявлення у духовному житті християн, пояснив, для чого Церква освячує воду і як правильно її використовувати.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Архіпастир рукоположив у сан ієрея диякона Сергія Шульгача.