Навечір’я Різдва Христового

Навечір’я Різдва Христового6 січня 2019 року, у день Навечір’я Різдва Христового, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній та братія обителі у священному сані.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

За Божественною літургією Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив ієрейську та дияконську хіротонії. У священика був висвячений студент II курсу заочного сектору КДА диякон Михаїл Строіч, у диякона – студент I курсу Київської духовної академії монах Рафаїл (Мосунов).

Після відпусту перед іконою свята був звершений молебень зі співом тропаря і кондака Різдва Христового.

March 2024