У Неділю 22-гу після П’ятидесятниці митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в кафедральному соборі міста Бориспіль28 жовтня, у Неділю 22-гу після П’ятидесятниці, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі м.Бориспіль.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель собору протоієрей Олександр Бондар та клірики собору.

Напередодні Неділі 22-ї після П’ятидесятниці митрополит Антоній співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію під час всенічного бдіння у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.