У Неділю 15-ту після П’ятидесятниці митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в кафедральному соборі міста Бориспіль9 вересня 2018 року, у Неділю 15-ту після П’ятидесятниці, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в кафедральному соборі на честь Покрови Божої Матері в м. Бориспіль.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії архімандрит Діонісій (Пилипчук), настоятель собору протоієрей Олександр Бондар та духовенство собору.

Напередодні Неділі 15-ї після П’ятидесятниці митрополит Антоній співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію під час всенічного бдіння в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.