У Неділю 9-ту після П’ятидесятниці митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі в і'мя святителя Миколая селища Калита29 липня 2018 року, у Неділю 9-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті отців шести Вселенських Соборів, керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі в і'мя святителя Миколая селища Калита Броварського району Київської області.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії архімандрит Діонісій (Пилипчук), благочинний першого Броварського благочиння протоієрей Олександр Левчук і духовенство єпархії.

За Божественною літургією високопреосвященніший владика звершив дияконську хіротонію Оберенка Сергія Володимировича.

На завершення богослужіння митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом.