Митрополит Антоній відвідав меморіал поховань Дола біля міста Піва в Чорногорії

Митрополит Антоній відвідав меморіал поховань Дола біля міста Піва в Чорногорії13 травня 2018 року, в рамках візиту до Чорногорії, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав меморіал поховань Дола біля міста Піва.

Комплекс був збудований у 1977 році на місці де 7 червня 1943 року дивізією СС "Принц Євгеній" було розстріляно 520 мирних жителів з навколишних селищ, серед яких було 109 дітей. Трагедія відбулася в день свята третього обрітення глави святого Іоанна Предтечі тому храм побудований в рамках комплексу освячений на честь цього великого святого.

В травні 2017 року Архієрейський собор Сербської Православної Церкви канонізував загиблих у чині святих новомучеників.