Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній бере участь у церковних урочистостях в Чорногорії10 травня 2018 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення митрополита Чорногорського і Приморського Амфілохія, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній прибув до міста Нікшич (Чорногорія) для участі у святкуваннях присвячених дню пам`яті святителя Василія Острожського.

Його Високопреосвященство відвідав Кафедральний собор на честь святителя Василія Острожського де звершив молебень. Після молебню з вітальним словом до гостя звернувся єпископ Будимлянський і Нікшицький Іоанікій. Далі відбувся концерт хору Кафедрального собору.