Неділя 2-га після Пасхи, апостола Фоми

Неділя 2-га після Пасхи, апостола Фоми14 квітня, напередодні Неділі 2-ої після Пасхи, апостола Фоми, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив вечірнє богослужіння у Свято-Вознесенському жіночому монастирі с. Чумальово Тячівського району Закарпатської області.

15 квітня, в Неділю 2-гу після Пасхи, апостола Фоми, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у Свято-Вознесенському жіночому монастирі с. Чумальово Тячівського району Закарпатської області.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство монастиря.

Після богослужіння владика Антоній звершив на монастирському кладовищі заупокійну літію пасхальним чином.