У суботу першої седмиці Великого посту, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Академічному храмі24 лютого 2018 року, у суботу першої седмиці Великого посту, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у співслужінні ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра звершив Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

Преосвященним владикам співслужили викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

Під час Літургії була піднесена молитва за мир в Україні.

Цього дня, за традицією, студенти і вихованці Київських духовних шкіл причастились Святих Христових Таїн.

Після богослужіння митрополит Антоній привітав причасників та побажав всім допомоги Божої для подальшого проходження Великого посту.