У день свята Стрітення Господнього митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь в освяченнв храму в Жулянах

У день свята Стрітення Господнього митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь в освяченнв храму в Жулянах15 лютого 2018 року, у день свята Стрітення Господнього, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію та освячення храму на честь великомученика Димитрія Солунського в Жулянах.

Перед Божественною літургією Предстоятель звершив чин освячення храму, капітальна реставрація якого відбулася нещодавно.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Боярський Феодосій, настоятель храму єпископ Васильківський Миколай, єпископ Гостомельський Тихон, духовенство храму та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Його Блаженство звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після Божественної літургії Предстоятель звершив освячення свічок. Також Блаженніший Митрополит Онуфрій вручив церковні нагороди благодійникам, які допомагають храму. Єпископ Васильківський Миколай розповів про процес реставрації церкви.

Наприкінці Блаженніший Архіпастир привітав вірних зі святом Стрітення Господнього та благословив усіх.