У Неділю м’ясопусну митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію11 лютого 2018 року, у Неділю м’ясопусну, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Баришівський Віктор та духовенство Лаври.
Після читання Святого Євангелія Його Блаженство звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

За Божественною літургією Предстоятель звершив дві хіротонії: дияконську – над студентом 3 класу Київської духовної семінарії Михайлом Коваленком та ієрейську – над дияконом Валерієм Мамкіним, кліриком храму на честь апостолів Петра і Павла на Нивках.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав паству з неділею, побажав вірним на Страшному суді бути разом з праведниками та благословив усіх.

КОМЕНТАРІ:

February 2018