Вселенська батьківська поминальна субота

Вселенська батьківська поминальна субота9 лютого, напередодні Вселенської батьківської суботи, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив парастас в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

10 лютого, у Вселенську батьківську суботу, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив заупокійне богослужіння в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Його Високопреосвященству співслужив ректор КДАіС вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр та академічне духовенство.

За богослужінням була прочитана молитва про мир в Україні.

Після Літургії була відслужена панахида, на якій владика Антоній і духовенство вшанували пам'ять наставників і учнів Київських духовних шкіл та всіх від віку спочилих християн. Також за богослужінням відбулося освячення колива.