В День пам'яті святої Татіани митрополит Антоній звершив Божественну Літургію в столичному храмі на честь святих мучеників Андріана і Наталії25 січня, в День пам'яті святої мучениці Татіани, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь святих мучеників Андріана і Наталії у Деснянському благочинні м. Києва.

Його Високопреосвященству співслужив вікарій Київської митрополії єпископ Баришівський Віктор, духовенство благочиння та Києва.