Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь святого Олександра Невського столиці6 грудня, в день пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь святого Олександра Невського міста Києва.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили вікарій Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор, секретар по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Солом’янського благочиння, настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник, а також духовенство міста Києва.

Після читання Євангелія Високопреосвященніший владика звернувся до вірян з проповіддю.

Наприкінці богослужіння було звершено чин славлення перед мощами святого князя, а також нагороджено церковними нагородами прихожан парафії.