Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з секретарем Міжнародної асоціації православних богословських шкіл

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з секретарем Міжнародної асоціації православних богословських шкіл28 листопада відбулася зустріч Керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, ректора Київських духовних шкіл, з секретарем Міжнародної асоціації православних богословських шкіл черницею Серафімою (Костянтинівською).

У зустрічі також взяли участь проректор КДА з навчально-методичної роботи архімандрит Сильвестр (Стойчев), проректор КДА з науково-богословської роботи Володимир Бурега, директор Міжнародного інституту афонського спадщини в Україні Сергій Шумило.

Матушка розповіла про завдання та цілі асоціації, створеної з ініціативи всесвітньо відомого православного богослова митрополита Діоклійського Калліста (Уера) і висловила надію на співпрацю з КДА.

У свою чергу, митрополит Антоній розповів про сучасні положення Київських духовних шкіл та про міжнародне співробітництво в галузі освіти, яке здійснюється Київська академія.

В кінці зустрічі владика ректора передав черниці Серафимі видання КДА.