Освячення оновленого храму Київських духовних шкіл

Освячення оновленого храму Київських духовних шкіл26 листопада 2017 року, у Неділю 25-у після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що поблизу Дальніх печер Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Перед Божественною літургією Предстоятель звершив чин освячення оновленого храму Київських духовних шкіл.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим, архієпископ Боярський Феодсій, архієпископ Ірпінський Климент, а також духовенство Київської духовної академії.

За богослужінням молились викладачі і студенти Київських духовних шкіл та численні парафіяни храму.

Після читання Святого Євангелія проповідь виголосив викладач КДАіС архімандрит Феодосій (Марченко).

За богослужінням було піднесено сугубу молитву про мир в Україні.

Після Божественної літургії ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній подякував Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за благословіння та молитву і привітав його з днем пам’яті святителя Іоанна Златоуста. Також митрополит Антоній розповів про надзвичайне значення храму Різдва Богородиці у житті Київських духовних шкіл. “Храм – епіцентр духовної освіти”, – наголосив архієрей.

Предстоятель вручив церковні нагороди благодійникам, які допомагали в реставрації, та іконописцям, які безпосередньо займалися розписом храму. Після чого Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував за труди ректору КДАіС митрополиту Антонію, благодійникам та усім, хто долучився до оновлення храму Різдва Богородиці.

March 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2