У день народження Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) на його могилі митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив заупокійне богослужіння (+відео)

У день народження Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) на його могилі митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив заупокійне богослужіння (+відео)23 листопада 2017 року, у день 82-ї річниці з дня народження Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана), на могилі спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви були звершені заупокійні богослужіння. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Заупокійну літію на могилі Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана), яка знаходиться біля храму Різдва Пресвятої Богородиці, поблизу Дальніх печер Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, очолив ректор КДАіС, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Разом з ним за упокій душі спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви помолилися єпископ Баришівський Віктор, викладачі та студенти Київських духовних шкіл.

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир (Сабодан) народився 23 листопада 1935 року на Хмельниччині, у селі Марківці Летичівського району. Очолював Українську Православну Церкву з 1992 по 2014 роки. Завершив свій земний шлях 5 липня 2014 року.