Святкування дня пам’яті преподобного Нестора Літописця

Святкування дня пам’яті преподобного Нестора Літописця9 листопада 2017 року, в день святкування пам’яті преподобного Нестора Літописця, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Цього дня Київська духовна академія і семінарія відзначає день свого небесного покровителя — преподобного Нестора Літописця.

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Верійський і Наусський Пантелеімон (Елладська Православна Церква), ректор КДАіС, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, ректор Санкт-Петербурзької духовної академії і семінарії архієпископ Петергофський Амвросій,  архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим, архієпископ Боярський Феодосій, голова Учбового комітету УПЦ архієпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, єпископ Новосанжарський Веніамін, єпископ Баришівський Віктор, а також викладачі, випускники, студенти та гості Київський духовних шкіл у священному сані.

Під час малого входу Предстоятель вручив богослужбові нагороди духовенству Київської духовної академії.

Після читання Святого Євангелія проректор з наукової роботи Київської духовної академії, професор, архімандрит Сильвестр(Стойчев)звернувся до вірних зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після запричасного вірша згідно з академічною традицією виголосив проповідь студент ІI курсу магістратури КДА Чугайов Дмитро.

На завершення богослужіння Предстоятель привітав усіх із днем пам’яті небесного покровителя Київських духовних шкіл — преподобного Нестора Літописця.

Після Божественної літургії в  актовому залі Києво-Печерської Лаври відбувся річний акт Київської духовної академії і семінарії. Захід очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

КОМЕНТАРІ:

November 2017