Розпочалися урочистості з нагоди Актового дня Київських духовних шкіл

Розпочалися урочистості з нагоди Актового дня Київських духовних шкіл8 листопада 2017 року, напередодні дня пам’яті преподобного Нестора Літописця, у храмі на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість» Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври була відслужена заупокійна літія за спочилими викладачами та вихованцями Київських духовних шкіл. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Преподобний Нестор Літописець є Небесним покровителем Київської духовної академії. У день його пам’яті в духовних школах проходить урочистий річний акт.

Літію у співслужінні академічного духовенства звершив перший проректор Академії протоієрей Сергій Ющик. За богослужінням молилися ректор Київської духовної академії і семінарії, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, гості, студенти та вихованці КДАіС.

Також цього дня митрополит Антоній відслужив традиційний святковий молебень перед мощами преподобного Нестора. Богослужіння було звершено у Хрестовоздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври.

Після завершення молебню владика Антоній привітав гостей, викладачів та студентів Київських духовних шкіл зі святом.

КОМЕНТАРІ:

November 2017