Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію у столичному Спасо-Преображенському соборі на Теремках29 жовтня 2017 року, у Неділю 21-у після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі столиці на Теремках. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Перед Божественною літургією Предстоятель очолив чин освячення Богоявленського приділу собору.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, митрополит Черкаський і Канівський Софроній, митрополит Чернігівський і Новгородо-Сіверський Амвросій, митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Пантелеімон (Романовський), архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Кам’янський і Царичанський Володимир, архієпископ Львівський і Галицький Філарет, архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Обухівський Іона, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Золотоніський Іоанн, єпископ Іванківський Кассіан, єпископ Баришівський Віктор, клірики храму та гості у священному сані.

На малому вході Блаженніший Митрополит Онуфрій вручив богослужбові нагороди священнослужителям Спасо-Преображенського собору.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до численної пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Під час Божественної літургії Предстоятель звершив дві хіротонії: ієрейську - над викладачем Київської духовної семінарії ієродияконом Паїсієм(Кулішом)та дияконську - над кліриком Чернівецької єпархії Миколаєм Поливканом.

March 2024