Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній освятив храм в селі Строкова

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній освятив храм в селі Строкова19 вересня керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чин освячення храму на честь святого апостола Іоанна Богослова і Божественну літургію в с. Строкова Переяслав-Хмельницького району.

Його Високопреосвященству спів служили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Переяслав-Хмельницького благочиння архімандрит Ніл (Семенець), благочинний другого Переяслав-Хмельницького благочиння протоієрей Геннадій Спатарь і духовенство єпархії.

На Малому вході за понесені труди в зведенні храму митрополит Антоній возвів у сан протоієрея настоятеля - ієрея Володимира Гонтаря.

По завершенні богослужіння владика ректор привітав усіх прихожан з освяченням храму та вручив церковні нагороди благодійникам, які надали допомогу в будівництві.