Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Літургію з випускниками Академії і Семінарії31 травня, в день десятиліття перебування на посаді ректора Київських духовних шкіл, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в храмі ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних радосте» Києво-Печерської Лаври.

Його Високопреосвященству співслужив глава адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба), викладачі та студенти випускних курсів КДАіС у священному сані. За богослужінням молилися випускники Академії і Семінарії, і парафіяни храму.

За Літургією митрополит Антоній звершив священицьку хіротонію вихованця 4-го класу КДС Іллі Ляшика.

Після відпусту владика ректор привітав усіх випускників та побажав допомоги Божої у служінні на благо Церкви.

Далі перший проректор КДАіС протоієрей Сергій Ющик привітав митрополита Антонія з десятирічним ювілеєм перебування на посаді ректора Київських духовних шкіл, після чого з відповідними словами подяки до Його Високопреосвященству звернулися випускники Академії і Семінарії.

March 2024