Неділя святих отців І Вселенського собору

Неділя святих отців І Вселенського собору28 травня, в Києво-Печерській Лаврі в рамках святкування 25-річчя Харківського собору єпископів на Соборній площі Києво-Печерської Лаври було звершено Божественну літургію.

Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, в співслужінні Першоієрарха Руської Православної Церкви за кордоном митрополита Східно-Американського і Нью-Йоркського Іларіона, учасників Харківського Собору 1992 року, членів Священного Синоду і архієреїв УПЦ, серед них керуючий справами УПЦ , ректор київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Після читання Євангельського зачала Митрополит Онуфрій звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За літургією Предстоятель звершив священицьку хіротонію студента магістратури КДА диякона Віталія Романюка.

Після запричастного вірша митрополит Антоній оголосив звернення Священного Синоду УПЦ з нагоди 25-річчя Харківського собору єпископів.

Наприкінці богослужіння духовенство звершило подячний молебень.

Після Літургії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній і митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій провели брифінг для українських ЗМІ щодо 25-річного ювілею Харківського собору.